Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlüler ödül oyununu neden kaybetti?

La Romana'da rüya gibi bir gün geçirebilmek için Gönüllüler'in karşısına çıkan Ünlüler, oyunu kaybetti. İşte Ünlüler'in mağlubiyet yorumları...
Video Tarihi: 10.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
Sercan Kaya 11 ay önce
Adem ne savundun Sabriye'yi yeter artık yüzün de mi kızarmıyor pes yahu!
Özlem öz 11 ay önce
Unluler neden kaybetti. Adem ve Serhat bir Ogeday etmedigi icin . Sabriye oynar oyun kaybederler Sabriye suclu Sabriye oynamaz kaybederler suclu yine sabriye Serhat akinin repligini soyluyorum birakin bu isi
Burhan Atmaca 11 ay önce
Güzel Berna, Sporcu olmamasına rağmen bence çok başarılı...
Ahmet 11 ay önce
Emek hırsızı sabriye yeter artık git git gittttttt.
Xxx 11 ay önce
Sabriyesiz kaybetmedilermi oyunu?
furkan 11 ay önce
ilhan olsaydı alırdı ademde hiç iş yok.sonda oyunu kaybeden kendisi hala nasipten öteye yol yok diyor. sabriye olmasa da yenemiyolarmışmış. nası bi mantıksız bu adam ya.serhat da alırdı bayrakta baya iyi.
Hüseyin Can 11 ay önce
Serhat bey haftanin puan siralamasina bakilinca oyunlari Sabriyeden daha cok sizin Ogeday a karsi basarili olamayisinizdan kaybettiniz Ogeday Berna ve hatta Elif in acigini kapatmasina ragmen siz Sabriye Berna kadar kötü olmamasina ragmen onun acigini kapatamayisinizdan yeniliyorsunuz.
Nilay 11 ay önce
Adem sadece konuşuyorsun boş boş
Hasan 11 ay önce
Sehat bey elencegin günü iple cekiyoruz
Mert 11 ay önce
Serhat ilk defa dogru konustu... hak etmeyerek, parkuru yürüyerek Sabiye buralara kadar geldi. Yazik günah, öteki herkes savasiyor. Adem'de parkuru parcaliyorum havalarinda ama kendi de dedigi gibi 4 defadir bayrak yarisini kaybediyor. Az konusup cok savasmalari lazim iste.