Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlüler, Semih'i eleme potasına sokmak istiyor!

Dokunulmazlık kaygısı yaşayan Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi halinde kimi elemeye çıkaracaklarını uzun uzun tartıştılar. Bazı isimler takımdaki güçlü isimlerin yazılması gerektiğini savundu.
Video Tarihi: 23.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
hakan babay 3 yıl önce
atakan bu konuşması ile bende çok büyük hayal kırıklığı yarattı liderler-kaptanlar gerektiği zaman elini taşın altına sokmalı ve takımını kaostan kurtarmalıdır atakan bunu yapmadı semihin ekmeğine yağ sürdü bence büyük oy kaybı yaşayacak ve semih ilk sms de 1. olacaktır.
yağmur 06 3 yıl önce
yorumlar yayınlanmayacaksa niye yorum bırakma formu var ki burada? (şimdi önce yazdıklarımızı yayınlamayıp bunu yayınlarsınız dalga geçer gibi)
Metehan sarıc 3 yıl önce
Semih sen survivor gelirken biliyodun arkandaki kitleni tabi dersin potaya girmekten korkmam diye atakan ilk defa yarışmaya gelmiş adam başkası için niye potaya atılsın en güzelini söliyo yunus -tuğba yazalım diye...
KAAN HAN 3 yıl önce
bana göre hep ikili oynuyorlar kimse kimseyi istemiyor atakan -ezgi haric nagihan kendini kurtarma pesine düştü nerde liman varsa oraya yanasıyor tugba ve yunus gunçe ne konustuklarını bilmiyor bence zaten siz gidecekler arasındasınız neyin kafasını yasıyorsunuz anlamadım siz hala onlara neden sirin gözükmeye calısıyorsunuz?
zeynep 3 yıl önce
İlk mağlubiyette çok fena girecekler birbirlerine.Ünlüler ,gönüllüler kadar sabretmeyebilir semihe
yağmur 06 3 yıl önce
yunus ve tuğba'nın önerisi kendi açılarından mantıklı fakat kimse onlarla kıbrıs'a gitmek için potaya girmeyi düşünmüyor, bunu bilmeleri lazım. bu saatten sonra ünlülerden veya gönüllülerden kim gitse, atakan'ın zaten işine yarayacaktır. bu sonuçsuz konuşma en çok semih'in işine yaradı, atakan'ın gizem zaafı ve bireysel hırsı (kendi şampiyonluğu için herkesi yönetmek) bir kez daha iyice ortaya çıktı. bunu çok iyi değerlendirecektir tabii