Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlüler takımı Efecan'ın tepkisini anlamsız buldu!

Efecan, ödül oyununun ardından Ünlülerin sevinçlerini abarttığını söyledi. Ünlüler takımı ise Efecan'ın tepkisini yersiz buldu.

Efecan, ödül oyununun ardından Ünlülerin sevinçlerini abarttığını söyledi. Ünlüler takımı ise Efecan'ın tepkisini yersiz buldu.

Video Tarihi: 01.04.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
BULUT 3 yıl önce
EN DOĞRU YORUM YİNE ATAKAN'DAN GELMİŞ.NE KÜFÜR, NE ARGO SÖZ KONUSU DEĞİL.ZATEN YATTARA DANS EDERKN,ATAKAN SEVİNCİ BİLE ABARTMADI,ÇEKİLDİ BEKLEDİ.HERŞEYİ ÖLÇÜLÜ VE YERİNDE... TEPKİLERİ BİLE DOZUNDA VE İNANILMAZ SABIRLI ONA YAPILANLARI EKRAN KARŞISINDA İZLERKEN,BİZ BİLE SİNİRDEN ÇILDIRIYORUZ.HER DAİM EZİCİ BİR GÜÇLE KAZANMAN DİLEĞİYE.
BORA 3 yıl önce
ADAMSIN ATAKAN,SEN OLARA ÇOK İYİ DERS VERİRSİN.AMMAVELAKİN , ALACAK KAPASİTE SINIRLI.İNŞALLAH ADALAR BİRLEŞİNCE ,SENİ YORMAZLAR.ÇÜNKÜ ,TAHAMMÜL EDİLESİ TİPLER DEĞİLLER.HEP YEN ONLARI.
havva eryaman 3 yıl önce
yattaranın oyunda topunu almak için merdivenden atlamasının kural ihlali olduğunu düşünüyoruz
AVATAR TEAM 3 yıl önce
SEN EFECAN'A ALDIRMA..İYİCE ŞIMARMIŞLARDI.BU TOKAT BİZİ AŞIRI SEVİNDİRDİ.ALLAH ATAKAN'A ŞU KÜSTAHLARA KARŞI GÜÇ, KUVVET VERSİN.SEN ONLARA; SPORTMENLİK,MÜTEVAZİLİK VE İNSANLIĞI ÖĞRETECEKSİN.ÇOK SAYGISIZ VE YERSİZ KONUŞMALAR BUNLAR...
ATAKAN FANS 3 yıl önce
SONUNA KADAR KATILIYORUM ATAKAN'A !GÖNÜLER RAKİBİ TAHRİK ETMEK İÇİN HER YOLU DENİYORLAR...BİZİMKİLER DOZUNDA SEVİNDİLER .ATAKAN'DAN ÖĞRENECEKLERİ ÇOK ŞEY VAR.ANCAK ANLAYABİLME POTANSİYELLERİNDEN ŞÜPHELİYİM.ÇAMUR OYUNUNDAKİ ÇİRKEFLİĞİNİZİ UNUTMADIK.HER DAİM ATAKAN'A BOL BOL DUA VE ENERJİ GÖNDERİYORUM.