Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlüler takımında balık krizi! Şahika'ya verilmeyen 1 balık sonrası...

Ünlüler takımının tuttuğu balıklar krize neden oldu. Şahika'ya verilmeyen bir balık adada gündem oldu ve tartışmalara yol açtı.
Video Tarihi: 27.02.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
Zeki 2 yıl önce
Şahika sen nasıl güzel ,iyi kalpli bir bir kızsın öyle. Her olaya,her insana son derece yapıcı, barışçıl yaklaşıyor. Sabriye ile iletişim kurmak imkansız diyenler dönün bakın Şahika'ya,Adem'e, insancıl iletişim kurmak nasıl oluyormuş öğrenin.
Sandy 2 yıl önce
Adem Sahikayla konuwdugun neden herkese soyleyib Ademin yanliwi bu o adada kabul edilmez boyle weyler,Ilhan Mansiz sonuna kadar hakli .
Swordsmanspor 2 yıl önce
Ortada büyük bi yalan yok büyük bi oyun var!
Defne 2 yıl önce
Ilhan bu kadar karizma olma karsindakiler cok konusup hicbirsey anlatamiyor.Senin de az konusup keskin anlamlar yuklemene hastayim
Ümmiyeee 2 yıl önce
Ilhann be bi sukut dur Allah askina valla sayende sporcudanda sogudum soguk nevale gibisin yuzun isisin bi yaa abi
Haydar Dümen 2 yıl önce
Allah Size Akıl Fikir versin ne diyim :)
Cry 2 yıl önce
Verseydin o zaman balığını serhat bey.
Derya Kara 2 yıl önce
Sema iki seçenek var diyor hiç 3. seçenegi ortaya katmıyor yani birbirlerini yanlış anlama ihtimallerini.Ayrıca orası Survivor insan 3 cm lik balıgın peşine de düşer bir köftenin de sonuçta herkesten az yedigi için neden diye sormasından daha dogal ne olabilir ki ayrıca Adem neden yalan söylesin ki bu işten ne karı olur bence Sabriye yi korudugu için Adem i yalan söylüyormuş imajı vererek duruşunu zedelemeye çalışıyorlar