Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ünlülerde büyük gerginlik! Serhat ve Sabriye arasında tansiyon yükseldi...

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı barakada bir araya geldi. Eleme stresi yaşadığını söyleyen Sabriye, Serhat'la tartıştı.
Video Tarihi: 30.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 34
üye profil
Ayhan 7 ay önce
Bu hafta da Sarhat ricada bulunsaydı Furkanı korumak adına neden korumadl.Soyluyorsunuzya adem gelib rica etdi .Gunah keçisi arıyorsunuz.Adem soyledi halk da karar verdi.Oy atsaydınızya Furkana.
Mehmet kurt 7 ay önce
Adem durustan bahsediyorsun,geçen hafta gidip rica ettin kabul edildi biz bir takım olduk artık dedin.Bu hafta senden beklenen aynı şekilde arkadaşlar benim düşüncem Furkanı yazmak diye konuşsaydın hiç bukadar tepki cekmezdin.Yapmış olduğun bu hata senin birincilikten etmiş olabilir.rn
anıl bilge 7 ay önce
serhat siz sabriyeyi yazarken iyi Adem furkanı yazınca mı kötü oluyor? Yanlışsın serhat
Zeynep izmirli 7 ay önce
Konussalarda kimin ismi cikacakti serhat haric herkes potada zaten.
survıvor izliyicisi 7 ay önce
yapılan hareket etik değil, güç sende değilken gidip konuşuyorsun ,güç eline geçtiği zaman kimseye sormam diyosun unutmaki son düzlükte güç halkın elinde o final koltuğa oturduğun zaman ilk akıllara gelen yaptığın bu harket olcak tabiki oturabilirsen?....
hatasız kul olmaz 7 ay önce
ademe soru..hakanıyetten bahseden bırısın ..sabrıye yı tutmak ıcın basarılı bırını yolamak hakanıyetlıkmı..fantastık dortluye soru..adam dokunulmazlıgı aldıgı anda neden ılhan serhat benı cıkart sabrıyenın karsına demedı furkanı cok sevıyorlarsa..
Nihat çakan 7 ay önce
Ya bu Sabri'ye neden sürvvivorda anlamış değilim sakallar pınarı yolayacaklarına bu yollasalardiı gümüşü diye bir şey kalmazdı
survivor fall down 7 ay önce
4 yapraklı yoncanın yerinde olsam bundan sonraki her oyunda best of ve bayrak yarışı hepsine adem ve sabriye'yi çıkarsınlarda bir madara olsunlar inşallah yaparlar bunu
Yunus 7 ay önce
Sabriye kendini bitirdi, adem de bitirmek üzere. Zaten bu zamana kadar gelmesi mucizeydi.
burçak 7 ay önce
serhat sabriyeyle beraber potaya girmeye korkuyor.bu kadar açık.eğer öyle olmasaydı. sembolü kazanan ademe gider,o nasıl sabriyeyi korumak için beni yazın dediyse kendiside kardeşi furkan için bunu yapardı. kimin kardeşliği daha sıkıymış gördük.
Ramin Qeniyev 7 ay önce
Bu Furkan Ademe "senin kibi olimpiat şampionu olmaz olsun" demedimi?????????? Neden bu kadar tepki var bilmirem. Adamsin Adem. Helal olsun yürü be aslanım.
şükrü 7 ay önce
adem perfonmasın yok sadece cak cak konuşuyorsun
iyilik yokmuş 7 ay önce
Adem ve Sabriye'nin suikast filmini izledik dün. ama Sabriye saf olduğu için Adem zor durumda kaldı ağız birliği yapamadılar
Ozan 7 ay önce
Adem çok doğru karar verdi. Yaza bilecek kim vardı başka? Boş konuşmayın. Empati kurmaya çalışın. Her zamanki serhat işte atıp tutuyor dedikoducu. Öyle içi sızlasaydı biliyodu zaten Furkan söylenecek, gitseydi konuşsaydı ben çıkar deseydi. Nasıl ki ADEM geçen hafta yaptı.
ali k 7 ay önce
bugüne kadar sabriye için izliyordum gıcık oldum artık furkana haksızlık oldu
songül 7 ay önce
birileri oraya kardeş adı altında gönül eğlendirmeye gitmiş serhat varmı diyeceğin
faruk kara 7 ay önce
adem çevir kazı yanmasın
Seda bulut 7 ay önce
Adem kendini sabriyeye kurban ettin
hakan yücelen 7 ay önce
Bu kadar sezondur takip ettiğim Survivorda en nefret edilen yarışmacısın sabriyeee
sevim çakmak 7 ay önce
sabriye gitsin artık yeter oraya yakışmıyor herkese bağırmaktan başka hiç birşey yapmıyor koşmayı bile bilmiyor onların yüzünden furkanın gitmesi çok adaletsizlik oldu yazık oldu
Kenan SALATAN 7 ay önce
Bir dakika kardeşim ünlü takımdan Serhat gitmesi gerekirdi ama Furkan kazaya kurban giti
paşalı eser 7 ay önce
Adem'i destekleyen biriyim. ama bence yanlış yaptı adem. furkanı söyleyerek yapmadı bu yanlışı en azından gidip demeliydi ben furkanı düşünüyorum zaten 3 kişi var söyleyebileceği. bunu söyleseydi hem geçen hafta yapılan jeste karşılık verirdi hem tepki çekmezdi. yanlış yaptı maalesef. Ama Adem'e desteğimiz tam.
Ela 7 ay önce
Zaten dedi bende konuşmalıydım sizinle diye
ayşe 7 ay önce
Bakın söylenebilecek zaten 3 kişi var.Neyin muhabbetini yapıyorlar anlayamıyorum.
İlhan 7 ay önce
Sabriye saygısızlık doğallık değildir, bu ince noktayı kaçıyorsun. Yeterince Ademe yük oldun haftaya sen gideceksin İnşallah.
aden fanı 7 ay önce
furkan sabriyeye birleşme partisini göremezsin demiştiye bende ozaman şöyle demiştim inşallah sende kıbrısı göremessin büyük konuştugun için demiştim ve adalet yerini buldu
UMUT CAN 7 ay önce
SERHAT DOKUNULMAZLIĞI ALACAKSIN VE KİMSEYE YALVARMAYACAKSIN.. BOŞ KONUŞUYORSUN BOŞŞŞ...
oge 7 ay önce
Kime yalvarmış? Ademle karıştırdın qaliba
Mühendis 7 ay önce
Ben bizim milleti vallahi billahi anlamıyorum. Kendisi mücadele edemeyen, sürekli ağlayıp sızlayan, başkasının gölgesinde var olmaya çalışan -profesyonel sporcu - Sabriyeye nasıl bu kadar destek gelir? Kendini başından beri paralayan, uçan, kaçan amatör sporcu Furkana nasıl daha az destek gelir? Adalet bunun neresinde? Siz bu kadar korunan, silik bir karakteri nasıl bu kadar korursunuz ya? Nerde vicdanınız???
Mustafa 7 ay önce
Serhat şu lafının altına imzamı atarım: "Buraya gönül eğlendirmeye gelmedik, herkesin hayalleri var!". Adem yanlış yaptın, lafının arkasında durmadın. Kendinle çeliştin kardeş!!!
Fatih Korukoğlu 7 ay önce
Adem favorimdin artık elenmen için duacıyım.
Elif LaRosa 7 ay önce
Adem ve Sabriye amma yanar donermissiniz. Ben coktan anlamistim da sizi destekleyenler uyumus aylardir. Nasil da cevirdiniz sozlerinizi.
Deniz Akdeniz 7 ay önce
Sabriye adına doğallık dediği kabalığı ilke edinmiş bir kız.Nasıl oluyorda oyları yüksek çıkıyor anlamıyorum.Gönüllülerin başarıları Sabriye sayesinde..
Poyraz salar 7 ay önce
Sabriye gitmesi lazımdı Furkan şok etti bizi çok üzüldüm Sabriye gereksiz bence ya offf