Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Volkan'dan 'Ünlüler' itirafı! "Bize tarihi bir ders verdiler"

Takım arkadaşı Ogeday ile sohbet eden Volkan, Ünlüler Takımı'nın en güçlü iki yarışmacıyı eleme adayı olarak Gönüllüler'in karşılarına koyduklarını söyledi.

Bu tablodan yola çıkan Volkan, "Survivor tarihinde böyle bir durum daha önce yaşanmamıştır. Gönüllüler Takımı bize ders verdi." ifadelerini kullandı.

Video Tarihi: 22.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 3
üye profil
Survivorcı 2 yıl önce
Adem kendini kimse için feda etmemiştir. Kendisi zaten potada olacaktı. Aslında dörtlüye gidip de Sabriye yerine onlardan birinin kendisini feda etmesini istemiştir ki bu da gayriahlaki bir davranıştır. Bencilcedir. Bu bencilligini de fedakarlık maskesiyle örtmeye çalışarak herkesi aptal yerine koyuyor. Ben böyle bir oyunculuk görmedim. Oskarlik performans. Bu alanda performans şampiyonu olur kesin...
Hikmet 2 yıl önce
Ilhanin arkasından konuşuyordun ilhan gider felan diye. Hadi bakalım yüz yüze gelince ne oldu.
Ferit Yc 2 yıl önce
1-) Bu olaydan cikardigin dersi pek onemsemem senin adina Volkan efendi kisisi; fakat yarisma senin icin bittiginde acip kendini, yani; benim gozumde survivor haric.. kendince kaptan olan, sozde emir komutayi eline alan Volkan'i, bir zaman konusup ve israrla savunup daha sonra, baska bi zaman acildiginda ayni konuyu israrla karsisindakinii yalanlayarak inkar eden, tutarsiz, cekemedigi guzel muhabbetleri kara kedi misali bozmaya calisan volkan'i ( adem& sabriye ve diger 4lunun muhabbeti )