Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Volkan ve Berna yüzleşti

Berna'nın arkadan konuştuğunu iddia eden Volkan yüzüne karşı, arkasından konuştuklarını söylemesini istedi. Volkan ve Berna ne konuştu?

Video Tarihi: 14.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 7
üye profil
can acar 2 yıl önce
volkan kemik kadro demedim diyor google'a volkan kemik kadro yazın zaten görürsünüz ve bakın ne dediğine
Kadirdemirkıran 2 yıl önce
Ya volkan senın kadar yalancı görmedim hani sen kaptandın hani liderdin ne oldu senın git sende karekter yokkkkkk
Elif 2 yıl önce
Volkan laf taşımak diyorsun.. Laf taşımanın alasını yapıyorsun aylardır, Erdi'ye bülten geçmiyor muydun düzenli olarak? Kemik kadro ifadesini de en çok ağzına alan sensin. Kendini bilmediğin için çok doğrusun sanıyorsun ama keşke izlesen kendini.
Ferit Yc 2 yıl önce
On plana cikmak icin yalandan aglamalardan skildim diyor volkan!! Oysa kendisi on plana cikmak icin birak yalandan hareketi, acik acik yalanlar soyluyor ki roportajlarda bile..halkin akliyla dalga geciyor resmen bu adam..yazik cok yazik..
Sari Can 2 yıl önce
örf adet diyor laf tasima diyor arkamdan konusma yüzüme söyle diyor kendisi Bernanin arkasindan konusdugunu itiraf ediyor seni kasdederek söyledim diyor , diyor da diyor elestirdiklerinin hepsini kendisi yapiyor
guven kesat 2 yıl önce
Berna cok yaman kiz guzel oynuyor yuz ifadesinden beli oluyor iyi oyun yapiyor ,rnBerna bir gun unllulerle de POTA YA Girecek Ozaman gorceyiz Bernayi PERFORMANS SIFIR !!!!
Elif LaRosa 2 yıl önce
Berna'yi tutmuyorum ama Volkan'dan daha adam oldugu cok acik ortada. Volkan acaip kemiksiz biri, son derece de itici ve bana hep negatif enerji veriyor. Oyun kazandiginda onu gormeye tahammul edemiyor, basimi ceviriyorum.