Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Volkan yeni stratejisini açıkladı: 'Bazı arkadaşlar geri planda kalacak!'

Oyunlarda takıma puan kazandıramayan isimlerin daha geri planda kalmasını isteyen Volkan, kemik kadro kalana kadar bu stratejiyi uygulayacaklarını söyledi.
Video Tarihi: 29.03.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 9
üye profil
Can can 1 yıl önce
Volkan efendi havalara gırıyon ama performansta sonlardasın erdının yalakalını yaparak erdıcılerden nasıl oy alacam dıye neler yapıyosun sen kıbrısı göremessın boşa hayal kurma.
erol şahin 1 yıl önce
Bu kendini ne saniyo anlamadim. Gonullulerde degilde unlulerde olsa ilhan bak seni napardi kuzu kuzu.köpeksiz köyde deyneksiz gezersin tabi cahil adam
Aqsin Azeri 1 yıl önce
Volkan Sampoyon
doğu 1 yıl önce
bu kadar itici bir insan olamaz
Ayse can 1 yıl önce
Volkan sen varya sennn kendini cok akilli saniyorsun AMA ne oldugunu gorduk. Erdiyide fanlari icin destekliyorsun. Gokhandan odun kopuyor. Oda basarili bazen iyi bazen kotu oynuyor. Sende aynisin Sen sanki her oyunu aliyormusun. Bu hafta nallari topladin. Performances bakrsak sende iyi degildin. Bu ne korkudur. Gokhan kisilik li en azindan senin gibi dedikoducu kisiliksiz degil. Bi git ya sende artik . Kendini takimin kaptani saniyorsun. Erdinin oyuncagi!!!!!
Ademci Ali 1 yıl önce
Volkan, dedikodu yapmaktan ve rakip gördüğün Gökhan, Elif ve Bulut'u karalamaktan başka şey yapmıyorsun. Üstelik kendi SMS desteğine güvenmediğin için Erdi'ye yanaşıp Erdi Fanlarının desteğini almaya çalışıyorsun. Kalıbına yazık senin. Tutarlı ve tarafsız olsaydın Kıbrıs'ı görebilirdin ama ne yazık ki, sadece birleşmeyi görebilirsin artık.
UMUT CAN 1 yıl önce
VOLKAN SEN ÖNCE KENDİ SIRALAMANA BAK;SEN KİMSİN DE İNSANLARI GERİ PLANA ATACAĞINI SANIYORSUN.. ERDİNİN YANCISIIII....
Aliş 1 yıl önce
Erdi Bayrampaşa da okeye dördüncü kişi aranıyor sen ancak orada oynarım ha daş çalma sakın
Elif LaRosa 1 yıl önce
Sanki kendisi cok basariliymisgibi...