Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
BİRSEN BEKGÖZ
Birsen Bekgöz
BOY:174 KİLO:67 YAŞ:38
Parkurdaki Hızı
BİRSEN BEKGÖZ'NIN BİYOGRAFİSİ

Almanya'nın Berlin şehrinde hayata gözlerini açan ancak aslen Ankaralı olan Birsen Bekgöz, 18 Ekim 1980 tarihinde doğdu. Enka’nın kısa mesafe koşucularından olan Birsen Bekgöz, lisansını Kıbrıs’ta bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladı. Türkiye'nin milli koşucularından biri olan Birsen Bekgöz, üç Türkiye rekorunun sahibi. Kariyeri boyunca birçok kez Türkiye Şampiyonluğu yaşayan Birsen Bekgöz, 200 metrede 2004 ve 2005, 400 metre engellide 2004, 2006, 2010 ve 2013 yıllarında zirvede yer alan isim oldu. 2004 yılında Cezmi Or Kupası'nda 400 metre engellide altın madalya kazanan Birsen Bekgöz, İspanya'nın Almeria kentinde 2005 yılında düzenlenen Akdeniz Oyunları'nda 200 metre, 400 metre engelli, 4x100 metre bayrak koşusu ve 4x400 metre bayrak koşusu dallarında yarıştı.

BİRSEN BEKGÖZ'NIN OYUN İSTATİSTİKLERİ
Yarışmacının kazandığı oyunlardaki parkur tamamlama hızı istatistiğidir
ORT. SÜRE
YARIŞMACI KARŞILAŞTIR
Birsen Bekgöz
BOY:174 KİLO:67 YAŞ:38
Farklı bir yarışmacı seçerek istatistikleri karşılaştırabilirsiniz
FORUM | BİRSEN BEKGÖZ İÇİN GELEN YORUMLAR
  • Birsen sen çok güzel çok terbiyeli çok mütevazi bir şahsiyetsin tebrik ederim. Ailecek acayip hayranlık duyuyoruz sana başarılar.

  • SON HAFTALARDA COK IYI GEDIYORSUN.HADI BOYLEDE DAVAM ET.GOSTER HERKESE KIM OLDUGUNU

  • ben sporcunun zeki cevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim sözünün vücüt bulmuş hali

  • Birsenin sporculuguna laf edenler nevin yanıtın performansıda düşük dü ama süreyya ayhandan sonra Türkiyenin yetiştirdiği en iyi bayan atlet oradaki atletlerin en başarılısı lakin sürvivor başka bir platform sporculuğuna kimsenin laf edemezssiniz

  • Performansın günden güne artıyor ve çok güzel bir bayansın Sadece bedenen değil Karakter olarak da

  • performansı düşük ama adadaki en karakterli insan hayranım sana orada karakter olarak Bir Sen varsın dürüst net çıkarsız SEVİLİYORSUN

  • boy var fizik var başka numaran yok hız yok beceri yok ha sen oraya amigoluk yapmaya gitmişsin parkurlarda yok olunca kendini amigolukla gösterme gayreti var Fatih Akkayaya katılıyorum.Gönüllüleri aç kalmasına sebep birkaç içi kof sporcudan biride sensin! kusura bakma çok boş sporcuymuşsun!senin sporculuğunda sadece fizikten kaynaklı bişey heralde.Başarılı bir sporcu olduğunu zannetmiyorum! eğer bir başarın varsa Ülkedeki kadın sporcuların eksikliğinden kaynaklanan başarı olabilir.

  • BİRSEN SON DERECE AZİMLİ TERBİYELİ BİR SPORCU. ELİNDEN GELENİ YAPIYO. HELE SON HAFTAKİ PERFORMANSI ÇOK İYİ. ANCAK ONUN KARŞISINDAKİLER NERDEYSE SURVİVOR DAN EMEKLİ OLACAKLAR. DEFELARCA YAPMIŞLAR BU HAREKETLERİ. BİRSEN HEP ATIŞLARDA KAYBEDİYO. RAKİPLERİ O KADAR ALIŞMIŞLARKİ, KOŞUDA BERABERLER, ATIŞLARA GELİNCE BAŞKALARININ 15 VEYA 20 ATIŞ YAPIP BAŞARDIĞINI İKİDE İKİ YAPIYORLAR. HA YAPMASINLARMI  TABİKİ YAPSINLAR. AMA BİRSENİ ELEŞTİRİRKEN YİĞİDE VUR AMA HAKKINI DA VER.

  • Gönüllülere bir kadın eli değmeli. Hanımağa el at bu işe. Silkele diğerlerini  kendilerine gelsinler.Tarihe geçtiniz . Hakan Hatipoğlu nun hala survivorda olmasına karşıyım. Diğer yarışmacılar nasıl elendiyse Hakan da elenmeli. Hikayeden boyunluk takmış. Kafa pisa kulesi gibi yamulmuş.  Hele ki Hakanın yerde yatmaktan diyare olmuş  budist rahipler gibi gönüllülere ders vermesi oldukça saçmaydı. Gönüllülere taze kan lazım. Coşturacak birileri lazım.

  • boy var fizik var başka numaran yok hız yok beceri yok ha sen oraya amigoluk yapmaya gitmişsin parkurlarda yok olunca kendini amigolukla gösterme gayreti var