Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
FUNDA ALKAYIŞ
Funda Alkayış
BOY:162 KİLO:52 YAŞ:30
Parkurdaki Hızı
FUNDA ALKAYIŞ'NIN BİYOGRAFİSİ

30 yaşında. Mersin’li. Dövüş sporlarıyla uğraşıyor. 27 kez Türkiye şampiyonu olmuş. Dünya ve Avrupa şampiyonlukları var. Dünya’nın en büyük organizasyonlarından birinde tek Türk bayan dövüşçü.  WBS Avrupa ve Dünya şampiyonluk kemerine sahip. Adıyaman’da beden eğitimi öğretmeni.

FUNDA ALKAYIŞ'NIN PUAN SIRALAMASINDAKİ DURUMU
SIRAOYUN ADEDİGALİBİYETMAĞLUBİYETBAŞARI
12108.052.056.048.15
FUNDA ALKAYIŞ'NIN OYUN İSTATİSTİKLERİ
Yarışmacının kazandığı oyunlardaki parkur tamamlama hızı istatistiğidir
ORT. SÜRE
YARIŞMACI KARŞILAŞTIR
Funda Alkayış
BOY:162 KİLO:52 YAŞ:30
Farklı bir yarışmacı seçerek istatistikleri karşılaştırabilirsiniz
FORUM | FUNDA ALKAYIŞ İÇİN GELEN YORUMLAR
  • GÜZEL YARIŞ ÇIKARDIN .

  • survivor kızları İNŞALLAH KADIN ŞAMPİYON SENESİ

  • bence senin survivorın çok iyiydi fakat biraz başkasının dedikodusunu yağmurla beraber yapmasaydınız iyiydi.seni desteklemememin nedeni bu.sedam fanı olarak seni ve bu sene katılan tüm gönüllüleri kutluyorum çünkü efsane ünlülere karşı yarıştınız. belki bu ünlüler birleşmeyi göremeyen yada birleşmeden 1 hafta sonra falan elenen ünlüler olsaydı başabaş olurdunuz eminim.

  • ELENDİN HALA SEMAYI KINIYOSUN NEDİR BU KISKANÇLIK ALGI YARATMA ÇABAN

  • bu kız röportaj verdikçe sinir oluyorumm ne kadar boşsun fundaaa.

  • Dedikodu yapmaktan diskalifiye olsa şaşırmam.

  • Çıkmışsın Nagihan her oyuna atlıyo, alabildiğinide alamadığınıda diyorsun, Nagihan geldide biraz karnın doydu, kadın canavar gibi yenemediği rakipte alamadığı oyunda yok sen neden bahsediyorsun, fırsat çıktı hemen orada kendine bi ekip kurmaya çalıştın, 7 haftada bi kollu oyunda sana hitap etti oyun kendini bişey sanıyorsun ama performansın yerlerde, umarım Anıl eler seni.

  • Madem yüzme bilmiyorsun bari adada bu işin uzmanları var onlarda öğren bi zahmet ama yok anca dedikodu yapmaya;mataralara nakış işlemeye gelmişler.Bütün işleri akşama kadar yatakta,ellerindeki mataraları süslemek ;bu nedir anlamadık.

  • Funda gerçekten çok fenasın. konseyde o kadar saçmaladın ki biz burda şiştik resmen. BİR AN ÖNCE ELENİP GİTMELİSİNN..

  • Evet sana gelince Funda hanım takımı bölmeye gruplaşmaya götürdün dokunulmazlıkta önemlide hep açkalıyoruz ödül oyunu almamız lazım diyorsun ANılı göndertmeye çalışıyorsun ne ayaksın atalarımı boşa dememiş yere yakından korkcan diye ama ayıptır yaptığın senin Bence Sen bireysel düşünüyorsun ve seni zevkle izlerdim artık sen çıkınca kanal değiştiriyorum takıma ve anıla yanlış yaptın ilk fırsatta inşallah gidersin semayı hiç sevmem sema bile daha sıcak geliyor senden kendi kendinin ipini çektin

BAKALIM FUNDA ALKAYIŞ NE HALE GELMİŞ?