Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
FUNDA ALKAYIŞ
Funda Alkayış
BOY:162 KİLO:52 YAŞ:30
Parkurdaki Hızı
FUNDA ALKAYIŞ'NIN BİYOGRAFİSİ

30 yaşında. Mersin’li. Dövüş sporlarıyla uğraşıyor. 27 kez Türkiye şampiyonu olmuş. Dünya ve Avrupa şampiyonlukları var. Dünya’nın en büyük organizasyonlarından birinde tek Türk bayan dövüşçü.  WBS Avrupa ve Dünya şampiyonluk kemerine sahip. Adıyaman’da beden eğitimi öğretmeni.

FUNDA ALKAYIŞ'NIN OYUN İSTATİSTİKLERİ
Yarışmacının kazandığı oyunlardaki parkur tamamlama hızı istatistiğidir
ORT. SÜRE
YARIŞMACI KARŞILAŞTIR
Funda Alkayış
BOY:162 KİLO:52 YAŞ:30
Farklı bir yarışmacı seçerek istatistikleri karşılaştırabilirsiniz
FORUM | FUNDA ALKAYIŞ İÇİN GELEN YORUMLAR
  • bu kız röportaj verdikçe sinir oluyorumm ne kadar boşsun fundaaa.

  • Dedikodu yapmaktan diskalifiye olsa şaşırmam.

  • Çıkmışsın Nagihan her oyuna atlıyo, alabildiğinide alamadığınıda diyorsun, Nagihan geldide biraz karnın doydu, kadın canavar gibi yenemediği rakipte alamadığı oyunda yok sen neden bahsediyorsun, fırsat çıktı hemen orada kendine bi ekip kurmaya çalıştın, 7 haftada bi kollu oyunda sana hitap etti oyun kendini bişey sanıyorsun ama performansın yerlerde, umarım Anıl eler seni.

  • Madem yüzme bilmiyorsun bari adada bu işin uzmanları var onlarda öğren bi zahmet ama yok anca dedikodu yapmaya;mataralara nakış işlemeye gelmişler.Bütün işleri akşama kadar yatakta,ellerindeki mataraları süslemek ;bu nedir anlamadık.

  • Funda gerçekten çok fenasın. konseyde o kadar saçmaladın ki biz burda şiştik resmen. BİR AN ÖNCE ELENİP GİTMELİSİNN..

  • Evet sana gelince Funda hanım takımı bölmeye gruplaşmaya götürdün dokunulmazlıkta önemlide hep açkalıyoruz ödül oyunu almamız lazım diyorsun ANılı göndertmeye çalışıyorsun ne ayaksın atalarımı boşa dememiş yere yakından korkcan diye ama ayıptır yaptığın senin Bence Sen bireysel düşünüyorsun ve seni zevkle izlerdim artık sen çıkınca kanal değiştiriyorum takıma ve anıla yanlış yaptın ilk fırsatta inşallah gidersin semayı hiç sevmem sema bile daha sıcak geliyor senden kendi kendinin ipini çektin

  • SEN KENDİNİ SEMAYLA NASIL KIYASLARSIN 16. SIRADASIN SEMA İPEĞİ TAKIM KARARI İLE SEÇİYOR KENDİ DEĞİL

  • git yuzme ogren once semaya laf aticagina. Sema 10 numara yarisiyo her oyunda, yuzme bilmiyosanda survivora gitme kizim. sacma sacma konusuyosun bi ise yaradigin yok. bosuna hava harciyosun adada. bunuda insallah okursun cok kotu yariscisin.

  • yüzme bilmiyor ne işi var hangi elemeden geçti bu kız korkuyorsan gitme survivora ..:.:.......

  • Adanin en cok bosbogaz ve arkadan konusan ismi. Cok saygi duydugum biriydi ama onun bunun arkasinca konusup yuzlerine gulmesi karaktersiz biri oldugundan ireli geliyor. Digerleri Nagihanin geldigine sevindi bu kiskanmaya basladi.Oyununa deyilecek bir sey yok. Super olmasa da iyi. Yuzmegi oyrenip gelseydi daha iyi olurdu