Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
HAKAN HATİPOĞLU
Hakan Hatipoğlu
BOY:182 KİLO:97 YAŞ:38
Parkurdaki Hızı
HAKAN HATİPOĞLU'NUN BİYOGRAFİSİ

28 Kasım 1980 Burgazada Istanbul doğumlu, Milli sporcu, oyuncu ve sunucudur. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitimini almıştır. 2011 yılında yarışmada tanıştığı Gizem Hatipoğlu (Akın) ile evlenmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur.

HAKAN HATİPOĞLU'NUN OYUN İSTATİSTİKLERİ
Yarışmacının kazandığı oyunlardaki parkur tamamlama hızı istatistiğidir
ORT. SÜRE
YARIŞMACI KARŞILAŞTIR
Hakan Hatipoğlu
Farklı bir yarışmacı seçerek istatistikleri karşılaştırabilirsiniz
FORUM | HAKAN HATİPOĞLU İÇİN GELEN YORUMLAR
  • Bu sene performansın mükemmel başladı. Bir talihsizlik yaşasan da (biz ona nazar diyoruz :) ) Eskisinden de hızlı parkurlara döneceğine inancımız tam. Hem kocaman kalbinle, hem de duruşunla, hem de oyunlarda ve adadaki yorumların ve tavırlarınla survivora en çok yakışan isim bizim için 2010'dan beri sensin. Kalbimiz ve dualarımız seninle abicim...

  • Hakan biran önce iyleşte takıma katıl.Senden çok umutluyum.Allahtan Nagehan bir şekilde katıldı! yoksa gönüllülerin hali dumandı! bu sene gönüllülerin takımına çok torpilli katıldı(gamze,ecem,ipek,melih,birsen,nevin,ramazan,cumali)buda gönüllülerin anasını ağlattı! Anıl,Funda ve yağmur boşu boşuna aç kaldı! Nagehanın katılımı reytiğğ kaygılıydı ama olsun yarışma biraz toparlandı.Acun gönüllüler takımını bu sene kuramamıştı! hatır gönül meselesi ile takım ifil ifil dökülüyordu!  Hadi hakan biran önce takıma katıl! Başarılarrrr !

  • Bu başlıkta All Star takımından Gönüllüler takımına geçen Hakan Hatipoğlu hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. İyi Forumlar.

BAKALIM HAKAN HATİPOĞLU NE HALE GELMİŞ?