Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
MELİH ÖZKAYA
Melih Özkaya
BOY:190 KİLO:92 YAŞ:30
MELİH ÖZKAYA'NIN BİYOGRAFİSİ

30 yaşında. Profosyonel olarak voleybol oynuyor. Eğirdir Isparta ile bu sene anlaşmış. 19 senedir profosyonel olarak oynuyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesinde alt yapıdan başlayıp A takıma çıkmış. Oradan Tokat’a transfer olmuş. Tokat Plevne’de süperlig oynamış sonra Tofaş’a geçmiş. Diyabakır, Sivas, Ankara, İzmir en son Isparta. 15 yıldır A takımlarda oynuyor. Spor eğitmenliği yapıyor. Fitness eğitmenliği ve pilates eğitmenliği yapıyor.

MELİH ÖZKAYA'NIN PUAN SIRALAMASINDAKİ DURUMU
SIRAOYUN ADEDİGALİBİYETMAĞLUBİYETBAŞARI
2146.018.028.039.10
FORUM | MELİH ÖZKAYA İÇİN GELEN YORUMLAR
  • Efsane Ogeday gibi çok efendisin. Tartışırken bile üslubunu bozmuyordun.  Survivordaki hikayen; Dr. Metin nabzını kontrol etti. Normal hatta deli kanlı. dedi. Fiziksel muayenede sapasağlamdın. Sonra tahlil sonuçların geldi. Sonuç ; Reytingsizlik hastalığı. Tedavisi ise ada hayatından normal hayata dönmen. Kendini bozmadığın için teşekkürler. Cool birisin dizilerde ve reklamlarda önün açık. Kimse de olmayan yüreğine sağlık.

  • abi sen gerçekten çok iyiydin sen elenmiş olsanda yüreğimizde aynısın sonuna kadar arkandayız maraştan sana çok selamlar abi sen elenmedin sadece bi yralanmadan dolayı oyun dışı gibi bişi oldu orda senin resminin üstünde elendi yazsada sen elenmedin sakın canını üzme bu sene olmadı mı diğer sene  olur tekrardan çokk geçmiş olsun

  • çöl kaplanı melih

  • Adada bırak poz vermeyide yarış biraz. Açlıktan nefesiniz kokuyor. Allstar daki yarışmacılar şu sözü hiç duymamışlar. "Komşusu açken yatanın insanlığı nerededir"

  • Bu sene 2 favorimden birisin. All Star sadece isimden ibaret bence, çoğu 3.kez katılmış yarışmacılar ;) İlk kez Survıvor'a katılmış yarışmacılar olarak gayet iyisiniz. Daha çok oyun kazanın lütfen. Tv karşısında hop oturp hop kalkıyoruz. Dualarımız sizinle. Sen yada Anıl şampiyon olmalısınız ki, adalet yerini bulsun. Seviyoruzzzz siziiiii

  • https://i.hizliresim.com/lObNAk.jpg   :)

  • Melihhhhhh favorim sensin.. :) Umarım şampiyon olursun ama biraz daha hızlı olman gerekir.

  • Bu başlık altında Melih ÖZKAYA hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. İyi Forumlar 

BAKALIM MELİH ÖZKAYA NE HALE GELMİŞ?