Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
MUSTAFA KEMAL KURT
Mustafa Kemal Kurt
BOY:0 
Parkurdaki Hızı
MUSTAFA KEMAL KURT'NIN BİYOGRAFİSİ

Mustafa Kemal Kurt

MUSTAFA KEMAL KURT'NIN OYUN İSTATİSTİKLERİ
Yarışmacının kazandığı oyunlardaki parkur tamamlama hızı istatistiğidir
ORT. SÜRE
YARIŞMACI KARŞILAŞTIR
Mustafa Kemal Kurt
BOY:0 
Farklı bir yarışmacı seçerek istatistikleri karşılaştırabilirsiniz
FORUM | MUSTAFA KEMAL KURT İÇİN GELEN YORUMLAR
 • Mustafa Kemal Kurt adın gibi asil ve güçlüsün. Ünlüler takımında eziliyor olması çok üzücü elemede adının geçmesi çok büyük adaletsizlik, kalmasına çok sevindik gerek performansı gerek duruşu gerek karakteri ile mükemmel bir yarışmacı ve ona haksızlık yapıldığını düşünüyoruz. herşey bir kenara karakteri yeter adamın ya.Çok samimi çok bizden biri laf cambazlığı yapamıyor düz adam napsın,bu dünyada hep çakallıkmı fırıldaklıkmı kazanıcak birde dürüstlük kazansın hakkını yemeyin mustafa kemalin. adın gibi yaşa MUSTAFA KEMAL KURT seni seviyor ve destekliyoruz.

 • Acun bey en başta yaptığı hataya ragmen  , tekrar bir hata yaptı ,gönüllülerdeki devamlı sayı alan Mustafa Kemal gibi bir şahsı ünlülere vererek , murat gibi devamlı kaybeden bir arkadaşı  gönüllülere vermekle , zaten erkeklerde çok zayıflar cumaali olduğu sürece ,keza hakan da iyi değil ,devamlılığı asla yokken.. kızlarda zaten yağmur,birsen iyi değil , her oyuna  en az 0-3le başlamış oluyorlar cumaaliyi, yağmuruda 2 kere yarışın içine sokunca ,hiçbir rekabet kalmıyor zaten, olmadı Acun bey , keşke allstarla -gönüllüleri hiç karıştırmasaydın bari böyle olacaksa..

 • inşallah atamızın adıyla şampiyon olursun hep arkdayız

 • Adamın dibisin... İyi ki geldin. daha önce survivorda olmaman büyük kayıptı. MUSTAFA KEMAL seni çoooook seviyoruz...

 • SÜPERSİN... HEM FİZİK HEM EFENDİLİK.... BÖYLE GÜÇ BÖYLE HIZ SURVİVOR'A GELDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER... BİR SENİ BİR DE NAGİHANI TEK GEÇERİM.... BENCE BU OYUNLARIN BİREYSEL OLMASI LAZIM.....

 • Sırf adın yeter bu yarışmaya! Mustafa Kemal!Zaten  Gönüllüler takımına senin gibi adına yakışır bir kurtarıcı lazımdı! Performansında çok iyi! Hiç bir şeyin olmasa da senin adın korkutur düşmanlarını! Yunanlılarla yarışa sadece senin gitmen yeterli bence! Adını duyan yunanlı yarışa çıkmaya cesaret edemez. Azmin ve karakterin çok iyi olduğu izlenimini veriyorsun!İnşallah böyle devam edersin! Bu yarışmadaki favorim sensin! İnşallah yarışıda sen kazanırsın.Zaten sırf ismin için kazanmanı istiyorum.Gerisi benim için teferruat!!!

 • Gönüllülere hızır gibi yetiştin. Daha önce nerelerdeydin? Adın gibi çok güçlü ve unutulmazsın.

 • MUSTAFAYI BAŞARILI GÖRDÜM. BİRAZ DAHA AÇILIRSA PARKURU YARIP GEÇEBİLİR BU YARIŞMADA FAVORİM OLDUN  MUSTAFA KEMAL...

 • işte şimdi Survivor adil oldu. İki taraf da güçlü

 • şimdiden çok hızlı gördüm oyunlarda,takıma fayda saglayacagına inanıyorum,takımın ihtiyacı var çünkü

BAKALIM MUSTAFA KEMAL KURT NE HALE GELMİŞ?