Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
NİHAT DOĞAN
Nihat Doğan
BOY:178 KİLO:83 YAŞ:42
NİHAT DOĞAN'IN BİYOGRAFİSİ

Nihat Doğan

NİHAT DOĞAN'IN PUAN SIRALAMASINDAKİ DURUMU
SIRAOYUN ADEDİGALİBİYETMAĞLUBİYETBAŞARI
2632.510.522.032.30
FORUM | NİHAT DOĞAN İÇİN GELEN YORUMLAR
  • Yukarıdaki girdimde ne yazmışım belli değil, çünkü sildiler. Şu adam her yerde korunuyor.

  • YAZIK OLDU NİHAT DOĞA'NIN ELENMESİ ÇÜNKİ MİLLETİ GEÇMİŞİYLE HEP YARGILADILAR BU ADAM VATAN HAİNİ DEĞİL..NİHAT BUNUNLA İLGİLİ BİR ÇOK KEZ AÇIKLAMA YAPTI...PEKİ SORUYORUM 15 TEMMUZ DARBE GECESİNDE NERDEYDİNİZ NİHAT TANKIN ÜZERİNE ÇIKARKEN. AÇIKLAMA YAPIN VATANINI MİLLETİNİ SEVEN BİR İNSAN NİHAT SİVRİ DİLLİDİR.KİMSEYİ KINAMAYIN VEDE BİR GÜN BAŞINA GELİRSE NİHAT DOĞAN AKLINIZA GELSİN

  • çene bir yere kadar nihat ozgecandan sonra attığın twit seda sayanın eteklerinden çıktığın asla unutulmayacak bunları ben sana hep hatırlatacağım beyaz tv de salak dediğin gibi hep salak diyeceksin bana her kelimeyi iki kere tekrar eden adam

  • nihat abi seni çok seviyorum senle gurur duyuyorum sen güçsüz falan değilsin çok iyisin ama rakiplerin güçlüydü çok iyi mücadele ettin vazgeçmeden nagihan gibi takımına ihanet etmeden şerefli bir şekilde elendin sana helal olsun.   yorum yazan arkadaşlar lütfen eleştirirken dikkat edelim vay özgecanmış vay cüneyt arkınmış diyip algı operasyonu ve belaltı vurmayın eleştirecekseniz nihat doğanı survivordaki performansını eleştirin.

  • Elendi cok sükür.. ne cirkef lanet bir insansin.. hadi yallah

  • Alıntıdır "Nihat'çım bu söylediklerinden kesinlikle seni suçlu tutmuyorum. Üç tane kaset çıkarmaya çalışırken 100 yıllık Türk Sineması'nın 50 yılına emek vermiş Cüneyt Arkın'ıfark etmemiş olmak senin suçun değil. Cüneyt Arkın, Türkiye'nin her dağında her ovasında her bozkırında Mehmetçiğe moral ziyaretleri yaparken bir adada aylarca patates ödülü için mücadele vermiş olman da senin suçun değil. Cüneyt Arkın ona akil insanlık teklif edildiğinde “Halkıma akıl vermek benim haddim değil” derken bu ses tonunla Türk halkına akıl vermeye kalkman da senin suçun değil. Cüneyt Arkın sadece filmlerinde değil olağan hayatında da ezilenin mazlumun yanında yer alırken tecavüze uğrayıp katledilen gencecik bir kız ardından “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlâksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız” demen de senin suçun değil. Cüneyt Arkın Türk halkına hizmet ederken vucudunda kırılmadık kemik kalmamış olmasına rağmen oğlunun yardımı ile sahnede dimdik yürürken Türk halkının karşısına çıktığın bir programda koltukta bile yayılarak oturman senin suçun değil. Suçlu bizleriz. Suçlu, seni senin bildiğin Nihat Doğan yapanlar. Seni para ödeyerek oraya oturtanlar ve seni izlemeye ayıracak vakti olanlar""

  • Her zaman iyi konusan iyi birini   kovmak istyolar    amma asilnda nihat dogan  cok iyi  biri

  • Lütfen birileri Nihan Doğan'ı sustursun. Bu kadar çenesi düşük adam olabilir mi? Tamamen baş ağrısı! Yarışmanın formatı çene yarışmasıysa eyvallah Nihan Doğan birinci. Ama yeter artık bizimde bir sabrımız var. Yarışma seyretmek istiyoruz. Adam safi negatif elektrik, ben yaşını başını almış bir insanım, onu dinledikten sonra tansiyonum yükseliyor, kulaklarım uğulduyor. İhanet den bahsediyor. İhaneti biz birinci Romanya yarışmasında gördük. Romanya'nın ekmeğine yağ sürüp, üstüne de bal döküp yedirdi Türkiye'yi.

  • nihat doğan .yanlış adamsın.gerçek hayatında da karakteri bozuk biriydin burdada tescilledin kişiliğini.lütfen git survıvorumdan, lütfen git benim tv8 imden lütfen git bu ekranlardan. lütfen git bu ülkeden. ve asla da karşımıza çıkma sanatcıyım diye karşımıza.senden bir halt olmaz.

  • Boş konuşmaktan başka iyi yaptığı bi iş yok . Yakın zamanda seni panoramada görürüz insallah

BAKALIM NİHAT DOĞAN NE HALE GELMİŞ?