Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
SEMA AYDEMİR
Sema Aydemir
BOY:170 KİLO:64 YAŞ:33
Parkurdaki Hızı
SEMA AYDEMİR'İN BİYOGRAFİSİ

Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir...

SEMA AYDEMİR'İN OYUN İSTATİSTİKLERİ
Yarışmacının kazandığı oyunlardaki parkur tamamlama hızı istatistiğidir
ORT. SÜRE
YARIŞMACI KARŞILAŞTIR
Sema Aydemir
BOY:170 KİLO:64 YAŞ:33
Farklı bir yarışmacı seçerek istatistikleri karşılaştırabilirsiniz
FORUM | SEMA AYDEMİR İÇİN GELEN YORUMLAR
  • dur be kız daha yeni boşadın kocayı ne sevgilisi eşek kadar yuzuk hayalleri yine oğluna oynamaya başladın :)

  • sema  kardeş .şu hakan denen  fitne ficura fazla bulaşma ..tahriklerine  kanmayasın ...kolay gelsin sema bursadan  sevenlerin senin herzaman yanında

  • sema sağlam olasın saygılar

  • sen efsanesin efendi insancıl .Anlat bakalım daki performansın parkur hızın her şeyinle şampiyon olmayı hak ediyorsun.

  • hakan olayını filan bilmem ben izlemediğime göre yorum yaparım tam bir kulisci insan ve harbiden özgüevn eksikliği olan bir insan önce ipekti şimdi  hemen funda funda su oyunu olunca kimse demeden funda funda yeter daaa damlayla yarıştı aldı boyunun ölçüsünü keza nagihanlada ondan dolayı semayı çok büyütmeye gerek yok sema yarışcakmış izleyelim diye bir konu yok kanalı değistiriyorum bile bazen ondan anca birleşmeyi görürü sonrada yoluna devam eder zaten bi iki dokunulmazlık kaybetseler dahada ilginç huylarını görürsünüz

  • İhsan ile Hakan bir madalyonun iki yüzü. Bir içeriden şekillendiriyor yarışmayı diğeri dışarıdan. Seda Akgül'ün Hakan'ın kardeşiyle ilgili bir konuda tartışması vardı geçen haftalarda diğer kadın yorumcu ile. Seda Akgül diyor ki, Hakan Tv8 elemanı. Elemanıysa bu yarışmada yer alması ne kadar etik. İhsan'a gelince her hafta başka ağızla konuşuyor. Elimizden bir şey gelmiyor. Set up bir prodüksiyona mahkumuz maalesef. Herkes de aynı şeyi söylüyor. Ben Anıl olmasa iki dakika tahammül etmem diyenden, Merve Aydın olmasa bir dakika çekilmez diyene. Her yarışmacı için tüm versiyonlarını gördüm bu cümlenin.

  • Sema Hakan olayında Hakan'ı haklı bulan ve Hakan'ın aile terbiyesi ile ilgili cümleyi haklı bulan İhsan Panorama'ya asla mı asla yakışmıyor. Ben Survivor'ı 10 senedir izliyorum ben bile daha rasyonel yorumlar yaparım diye düşünüyorum. Survivor başlı başına 10 senedir izlediğim mükemmel bir program fakat Panorama'da konuşulanlar çoğu zaman Survivor'ın ismini lekeliyor.

  • sen gerçek bir survivör sun. oyuna konsantre oluşuna ve hırsına bayılıyorum.allah yardımcın olsun inşallah

  • Sema sen Kibirli, İnsanları Hor gören kendini çok çok yükseklerden gören birisin. Her insanın üç türlü karakteri vardır, belli ettiği karakter, sahip olduğu karakter ve sahip olduğunu sandığı karakter. Sevgi ve karakterin olmadığı yerde, ne büyük insan ne büyük sanatçı ne de büyük mücadele insanı vardır. Bir adamın karakteri, kendi hakkında söyledikleri ile değil başkaları hakkında yürüttüğü düşüncelerle daha iyi anlaşılır. ne demek (acizler, geri zekalılar, çakal ) 

  • Gerek dik duruşun gerek performansın galibiyet sevincin dost canlılığın anaçlığın herşeyin le arkandayız bu sene adamın dibi deriz ya biz erkekler aramızda sende tamda o sun  adamın dibisin semaa :)