Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
TURABİ ÇAMKIRAN
Turabi Çamkıran
BOY:180 KİLO:85 YAŞ:31
Parkurdaki Hızı
TURABİ ÇAMKIRAN'IN BİYOGRAFİSİ

1987 yılında Mersin'de doğdu. Aslen Kahramanmaraşlı. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Meslek olarak da terzilik yapıyordu. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’nde okuyup mezun olamayınca Survivor Allstar’dan sonra dışardan okuyup liseyi bitirmiştir. Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı. Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.

TURABİ ÇAMKIRAN'IN OYUN İSTATİSTİKLERİ
Yarışmacının kazandığı oyunlardaki parkur tamamlama hızı istatistiğidir
ORT. SÜRE
YARIŞMACI KARŞILAŞTIR
Turabi Çamkıran
Farklı bir yarışmacı seçerek istatistikleri karşılaştırabilirsiniz
FORUM | TURABİ ÇAMKIRAN İÇİN GELEN YORUMLAR
  • Terbiyesizlik,saygısızlık diz boyu;kaybedince sinirinden kuduruyorsun ya bizde zevkten dört köşe oluyoruz.Yakında elenirsin işallah.

  • turabi bu sene hiç katılmayacaktın bitmişsin sen eskisi gibi olmayacak

  • Öncelikle turabi okursan emin ol ben senin eski videolarını izliyorum. şimdikileri alakan yok.. nerede o eski turbo!  2. "Ben turbo Turabi'yim. Kazanma hırsım benim yakıtım" NEREDE TURBO YAKIT NEREDE!! aklın NEREDE!! Allah aşkına adada gene gemi mi icat ediyorsun arabamı yapıyorsun ne yapıyorsan yap.. kendine gel turbo ! bu sene 3 şampiyon olmadan gelme zaten..

  • Turabi her platformda dik duruşundan adamlığından taviz vermemeye devam et, haksızlığa karşı duruşun herkesin gönlünde karşılığını buluyor. Üçüncü şampiyonluğu alıp hatrick yapmadan Türkiye'ye de sakın gelme  :)

  • Anadolu evladı, survivorun kırmızı renkli aslanı.Efendi kişiliğinle kazanıyorsun.Allstar olmana gerek yok zaten Türkiye için parkurun starısın.Yazdıklarımızı okuduğunda bizler tv seni izliyoruz olduğumuzdan selam gönderirsen çok mutlu oluruz.Batmandan bol selam ve kişi sevdiklerini düşünürken aslında kazanmıştır.Bizleri,sevdiklerini hep hatırla:))))

  • Turabi  bu  yıl    geçen  yıllardan  daha terbiyeli  ama  yinede  hiç  sevmedim onu  inşallah  kazanamayacak.

  • TURBO 2 KEZ OLDU BIRAKINDA AĞRININ EFSANESİ ADEM BU SENE ŞAMPİYON OLSUN .

  • Turabi  bu sene de şampiyon. KUDURUN

  • Turabi gereksiz tavır ve davranış icindesin habire agresif tutum içinde olman birilerine üstünlük gostercem diye sokak Jargonu tarzında Gereksiz polemikler  hiç ama hiç centilmenlik Ve sportmene yakiscak bir davranış değildir.Frplay değilsin bu sene merak ediyorum olurda Kendi takımında bire bire çıkınca kime o artislikleri Yapicaksin. :) 1. Olacaginida hiç sanmiyorum şayet bu tutum ve Davranışla 2 kez sampiyon oldun ama Busene o şansın Olmucagini dusunuyorum...

  • TAMAM BAŞARILI OLABİLİR. AMA O POZLARA NE GEREK VAR. BİRAZ MÜTEVAZİ OLUR İNSAN. KAYBEDİNCE RUMEN E KUM FIRLATTI. YAKIŞIRMI TÜRK SPORCUSUNA. ACUNDA BEN TRABİYİ TANIRIM ÇOK EFENDİ AHLAKLI İNSAN DİYO. EFENDİ AHLAKLI BUYSA..... İKİNCİ HAFTADA CUMALİ İKİ KERE KARİZMASINI ÇİZDİ. DEDİK ARTIK O MASKELERİ TAKMAZ O POZLARA GİRMEZ. AMA NE GEZER.

BAKALIM TURABİ ÇAMKIRAN NE HALE GELMİŞ?