Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Volkan Çetinkaya

VOLKAN ÇETİNKAYA

Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Milli takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor.

 

 

 

Yorumlar | 755
üye profil
Survivor başlasın tekrar 7 ay önce
Kendine neden maymun diyorsun sen?
suleyman 7 ay önce
Arap bir arkadaşım vardi seni ona benzetiyorum ama bence saclarını tekrar 0 a vurmalısın ve kendine goril gibi lakaplar takmamalısın, daha olgun bir sevinme sekli bulabilirdin
Sevim 8 ay önce
Cok iticisin dun yine okadar yarismaci arasinda bir baktim en antipatik duran sendin.
Survivor1numara 8 ay önce
Bu şahıs kendisine neden maymun diyor? King kong denilen şey bir maymun cinsi degilmi?
Enginn 8 ay önce
Volkan sen ne allstarindan bahsediyorsun, , tüm adada en az desteklenen kisiler sen ve Burcaktı .
Serdar 8 ay önce
Volkan gelmis gecmis en antipatik kislerden biriridir survivor tarihinde Anılın yaptıgı survinin bile daha cok seveni var. Umarım bir daha kabul edilmez survivora zaten performansıda hic kendi abarttıgi gibi degil o eleştirdiği Gökhan bile daha üstte performans sıralamasında ondan.
Nihan 8 ay önce
Survivordaki ilk halin yine daha iyidi, daha tarz duruyordu o sac filan ama simdi çok kotu olmuşsun birde kendine maymun goril king kong filan deme, kaç yaşında adamsın ona göre olgun davran biraz .
Fatma CANAN 8 ay önce
Volkan sende star ışığı yok;senden bişey olmaz,king kong olur
Gudubet 8 ay önce
Volkanı bitiren king kong diye bağırmasıydı. Bence çok gereksizdi. Doğal davranması daha iyi olurdu. All star da bence olmalı. Performansı da iyi.
Erdem 8 ay önce
Bu sene en az sevilen Volkandı ne Allstara gitmesi . Volkan adadan gidince millet bayram yaptı resmen.
Memo 8 ay önce
Meshur olma çabası icersinde cok fazla ama meshur olmak icin gerekli özellikler yok. Sacma sapan king kong diye bağırmakla olmaz bu isler. Zaten survivorda en az sevilenlerden biriydin , ailen özlemiştir seni bari onlarla zaman gecir her gün tvde olmak yerine.
vahdet 8 ay önce
Sen nere all star nere ... Performansın 0, başka şeyler 0.
Duygu 8 ay önce
Allstara gidicek herhalde cok net konusuyordu sunu yapmam allstarda bunu yapmam allstarda diye ama umarım gitmez pek desteklenen ve sevilen biri degil performansıda cok ortalardaydı.
Meral 8 ay önce
Televizyonda hala allstara gidicem diyorsun sen ne yaptınki seni allstrada görmeyi isteyelim .
idem 8 ay önce
Ne yaptıysan hiç sevemediğim tek kisi sendin ...
Feriştah Yenge 8 ay önce
Volkan adaya geri dönnn. Gönüllüler sensiz kurtlar arasında kalmış kuzu gibiler. Kollarımı açaydım da survivordan gitme diyeydim.
salih 8 ay önce
cok komiksin.
sörvi 8 ay önce
volkan gerçekten kaptanmış. hep gitmesini istedm. ama şimdi olsa asla istemem. Volkan EVET takımın kaptanıymış ve ünlüler ondan tırsıyormuş. Volkan varken kimsenin sesi çıkmıyordu. Ademi seven bi insan olarak söylüyorum adem bile artistlik yapamıyordu. Volkan gidince hepsi posta koymaya başladı maalesef. Volkan seni sevmeye başladım. survivor volkan.
Beyza 8 ay önce
insan kendine hiç goril dermi , ne kadar ilginc karakterler var...
zehra 8 ay önce
Iyiki gitmişsin, ailecek hiç desteklemediğimiz bir kisiydin.
sõrvì 8 ay önce
Ben Volkanı hiç sevmezdim ve hep gitmesini isterdim. Ama yanılmışım Volkanin gitmesi gönüllüler için çok kötü bir trajedi oldu. Volkan gerçekten takımın lokomotifi ve kaptanıymış. Volkan varken ünlüler den kimse konuşamıyordu gönüllüler e . Şimdi yol geçen hanı oldu. Ve volkan gerçekten güçlü bir yarismaciydi. Çok güçlüydü.
sõrvì 8 ay önce
Ben Volkanı hiç sevmezdim ve hep gitmesini isterdim. Ama yanılmışım Volkanin gitmesi gönüllüler için çok kötü bir trajedi oldu. Volkan gerçekten takımın lokomotifi ve kaptanıymış. Volkan varken ünlüler den kimse konuşamıyordu gönüllüler e . Şimdi yol geçen hanı oldu. Ve volkan gerçekten güçlü bir yarismaciydi. Çok güçlüydü.
Survivor Tutkunu 8 ay önce
Senin gibilerin bu yarışmada işi yok zaten olamaz da
serhat arduc 8 ay önce
volkan abi sen nasıl elendin ya cok iyi oynuyodun
EYLÜL 3,5 8 ay önce
GAME OVER ......
Adem 8 ay önce
Boşuna dememişler ne ekersen onu biçersin sen ektiklerini biçtin.
Bizden kaçmaz 8 ay önce
Ne yaptıysan olmadı stratejilerin tutmadı halktan hiç bir sey kaçmaz, algının kralını sen yapmaya calistin ama olmadı hakettigin yerdesin simdi.
Tv8 favorim 8 ay önce
Dun tvde gordum seni saclarını acilen kazıtmalısın sakallarda eski haline donmeli
nida 8 ay önce
Evet survivora girdigi halindeki saçı sakalı çok çok daha iyiydi
Aysel 8 ay önce
panaromada izledikten sonra tekrar dedimki iyiki ve iyiki elenmissin !!!
Tolgaa 8 ay önce
Hem Fulya benim arkansan konuşmuş ben burada yokken bu olmaz diyor hemde kendisi hala adadakilerin arkasından konuşuyor peski ne pes
Seda 8 ay önce
Panoramada yine kendini ovuyor, yine bir öyle bir böyle konuşuyorsun, hiç samimi degilsin .
Feriştah Yenge 8 ay önce
Volkanımın sporun inceliklerini öğreten bize sporu sevdiren bir program yapmasını istiyorum. Volkan candır gerisi heyecandır
Feriştah Yenge 8 ay önce
Atlamalı zıplamalı spor yaparken dikkat et arada kalma ahmet bayrampaşa. Volkanım 1 numara.
ahmet bayrampaşa 8 ay önce
adam geldi işte al tepe tepe sabah akşam atlamalı zıplamalı spor yap gari feriştahhhh yingee başka da bişeye yaramaz al hayrını gör
Hakan 8 ay önce
Iyiki elendin seni hiç sevmiyordum
Survifan 8 ay önce
Asker olsa olsa Aslan parçası olur , king kong filan yakışmaz.
Gamze 8 ay önce
herşey bir yana ilk haftadan Fulya'nın adını söyleyip elttiğin için teşekkürü borç bilirim. Bir haftadan fazla çekilmezdi.
Ding Dong 8 ay önce
Gökhana nasıl bir baskı yapıyormuşsunki demekki sen gittin adam oyun kaybetmiyor! Ogeday icinde çok sevindim simdi sensiz çok daha sempatik duruyor. Çok iyi oldu gitmen daha bir keyif alarak izliyoruz survivorı gerci simdi yine panoramaya çıkar başkaları hakkında atar tutarsın sen ama halk zaten senin puanını çoktan verdi :)
Zeliha 8 ay önce
Herkes erken az ya da cok uzuluyordum ama gitmesine en cok sevindiğim iki kisiden biri Volkandı, bana hiçbirşeyi samimi gelmiyordu gitmesiylede Gökhanda Ogedayda performans olarak çok iyiler, takım icinde iyi oldu gitmesi .
Feriştah Yenge 8 ay önce
Volkanın gitmesine çok üzüldüm. Kıbrısa gitmeyi hakediyordu. İnsanların farkedemediği onun doğal davranmasıydı.Diğerleri gibi kameraya oynamadı. Seni Seviyoruz King Kongum Yiğidim.
ankaragüçlü 8 ay önce
abim sen çok iyiydin seni seneyede görmek istiyorum king kong
Adnan 8 ay önce
Volkan gitti Gökhan coştu resmen, gonulluler yükselişe gecti (üstelik erkekler cok daha fazla yorulmalarına ragmen) , Volkan gercekten gonulluleri olumsuz yonde etkiliyormuş demekki
Selma 8 ay önce
Ben Sunu farkettimki Volkan bey gittigideli daha bir guleryuzle izliyorum survivori demekki böyle negatif agresif bir hava geçiriyormuş bana, kendisine goril demesinide oldukça garip buluyordum.
Survifan 8 ay önce
Asker olsa olsa Aslan parçası olur , king kong filan yakışmaz.
vatandaş rıza 8 ay önce
Elendin de kurtulduk senden.
Vedalaşırken 9 ay önce
Berna sana sarılmak istedi,yüz bile vermedin anca tokalaştın.Pınar'ın Gönüllüler versiyonusun.
denge siz 9 ay önce
dizlerine kapanmasın ama önceden söyledikleri ile uyuşsun.zaten hiç uyuşmadı ama
denge 9 ay önce
Adamı eleyen o neyapsın dizlerine falanmı kapansın
Mustafa Cem Öz 9 ay önce
Erdi senin suratına bakmaz,Çakma komutan,Erdi sana Berna'yı böyle mi emanet etti ? Performans desen yerlerde sürünüyor,Sembol oyunlarını saymayalım senin performansın 0.75 olurdu Gökhan'ın bile altında olurdu.
Eylül 9 ay önce
Yazın durun artık. Gereksizlere ayıracak hiç vaktim yok. Kendiniz yazın, kendiniz okuyun, kendiniz beğenin. Volkan şampiyonumuz oldu nasıl olsa. Haydeee.
Eylül 9 ay önce
Volkan'a kötü sözler yazanlar; siz Volkan'ın Allah'ına kurban olun.
Eylül 9 ay önce
Allah'a her daim kurbanız biz, kullarına değil. Elveda sevmeyenlerim.
eylül1 9 ay önce
sende bizim allahımıza kurban ol
Gamze gümüş 9 ay önce
Volkan adam gibi adamsın seni çok sevdik çok iyi bir yarismacisin şampiyon olamadım ama bizim gönlümüzü kazandın hep arkanda olduk hayatında başarılar dileriz insalllah esin ve çocukların la mutlu olursun seneye seni görmek isteriz
Fatma CANAN 9 ay önce
seni bitiren o saçma sapan yaptığın sevincin oldu;hem askerim diyorsun hemde ''king kooong'' diye bağırıyorsun,Türk askeri öyle bağırmaz.
Merve 9 ay önce
Kucuk çocuğum var sen ole King Kong diye bagirinca yuzunu tuhaf bir sekil yapınca ağlamaya başlıyordu sırf o nedenle bile sen kaybette sevinme istiyorduk esimle simdi rahat rahat survivor izliycez ailecek.
Emre 9 ay önce
Gitmen adil oldu digerleri çok daha iyidi sana göre ve Bence asker sevinciyle devam etmeliydin çok daha iyi duruyordu, bir Turk askerine asker gibi sevinmek yakisir.
ramazankaracar 9 ay önce
berna takımımahvetti
med 9 ay önce
insan kendini bilmeli volkan bu sana ders olsun
hülya 9 ay önce
neyine güvenerek gittin VOLKİ sen hangi zaman diliminde yaşadınrnİlhan Mansız futbol dönemine yarıştıkları her döneme damga vurmuş birisidir onun dönemini istersen bi geriye git izle