Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Yunus ve Nagihan neden tartıştı?

Ödül oyunu sırasında anlaşmazlığa düşen Yunus ve Nagihan neden tartıştı? Ödül oyunu sonrası Alp Kırşan'a anlattılar...
Video Tarihi: 10.06.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
vedat 3 yıl önce
Nagihan neden yaptığı terbiyesizliklerden dolayı uyarı almıyor hiç. Dokunulmazlık zırhı mı var ?
Mehmet karaman 3 yıl önce
Nagihan sonuna kadar haklı
janndu 3 yıl önce
Nagihan her kezi eleştiriyor , arkadan konuşuyor , kendince kalıcak gidecek listesi yapıyor başkaları yapınca suçluyor.. Sporcu kimliği kalmamış.. Bence gitmeli artık.. O çatlak Semihle işbirliği yapacak kadar zayıf.. Kızım , yok söz verdim gibi gözyaşları dökmelerle açıklamalarla oy topluyor.. Elenmeli artık.. Nagehan ve Semih gitmeli huzur gelmeli..
eren drn 3 yıl önce
Lütfen 8. Dk itibari ile semihe dikkat ediniz hoşuna gidiyor resmen yaaa şaka gibi insan arkadaşının kolunu tutar sakin ol birazcık falan diye. Kaus adamı seviyor yani bu tür olayları :)
madamoiselle 3 yıl önce
Yunus cok efendi ve kibar ama oyunlarda pek iyi degil. Yorumunda hakli olablir ama butun oyunlarda puan kaybediyor ve gitmeli. Nagihan bu konu yuzunden daha cok sinirleniyor.
Meryem Boz 3 yıl önce
Nagihan çok haklı! Yunus adaya konuşmak için geldi. Nagi en güçlü en hızlı hem de çalışkan kadın. Türk kadın ANNE kazansın artık! Sendeyiz!!!
meryem kubra 3 yıl önce
nagihanın artık gitmesi lazım. damla nasıl olsa finali garantiledi bundan sonraki oyunlarda oynamasa da olur. bizim sporcularımızın psikolojileri düzgün değil ondan bizim maalesef dünya çapında kazanılmış doğru dürüst bir başarımız yok.
Zişan 3 yıl önce
Herkes uyarı alıyor bu nagihan neden hiç almıyor ağzından çıkanlar için kapat çeneni bunak bilmem ne diye konuşuyor kimseye söz hakkı vermiyor.